Gün geçtikçe çeşitlenen ve gelişme gösteren oyun piyasası hemen her alanda yeni oyunlarını kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Zeka oyunları, savaş oyunları, strateji oyunları, macera oyunları ve daha birçok kategoride her ay onlarca oyun satışa çıkıyor. Satışa çıktığı tarihten çok önce reklam çalışmalarına başlayan oyun firmaları bu çalışmaların ne kadar ses getirdiği doğrultusunda oyunları için bir fiyat biçiyor. Eğer reklam çalışmalarından istenilen verim elde edilirse ve oyunu birçok kullanıcı merakla beklerse şirket bu doğrultuda fiyat politikasında değişikliğe gidiyor ve genelde arttırıcı bir yansımayı etiketinde gösteriyor. Biraz da kullanıcıyı sömürme ve merak duygusunu suiistimal etme olarak nitelendirilen bu durumda birçok alternatif seçenek oyun satın almak isteyenleri bekliyor.

Her Firma Kendi İndirimini Yapıyor

Oyun satışının artık kimsenin tekelinde olmadığından dolayı her firma ve her site size bu konuda en uygun fiyat politikasını sunmak için bir yarış içerisinde giriyor. Oyunlara vereceğiniz her miktarın bir bedel olduğunun farkında olan Play Pazar ikinci el oyun platformu sizi sömürmemek ve haklarınızı korumak adına elinden gelen her şeyi yapıyor. En uygun fiyatları siz kullanıcılara sunan ayrıca satın alacağınız oyunlar için garanti güvencesi veren Play Pazar sayesinde yüklemesini yapıp köşeye koyacağınız oyun için küçük servetler ödemenize gerek kalmayacak. Her bütçeye uygun olan ve son derece hassas koşullarda paketlenmiş, çiziksiz, eksik dosyasız bu oyun CD’leri sayesinde sizler de istediğiniz oyunu gönül rahatlığı ile satın alıp yüklemesini yapabileceksiniz.

Minecraft Ayrıcalığı

Son zamanların popüler oyunlarından olan minecraft satın almak isteyen kullanıcılar için diğer oyunlara göre ekstra indirim imkanı sunması, oyun kampanyaları başlatması rağbet edilen bu oyuna olaylıkla sahip olmanıza yardımcı oluyor. Bu oyunun ayrıcalıklı dünyasından sonuna kadar faydalanmanız adına minecraft Premium versiyonu ile de adeta göz dolduruyor. Oyunun yalın halini birçok uygulama marketinde bulabilirsiniz ancak tüm fonksiyonların açık olduğu bu versiyonu Play Pazar size garantili bir şekilde sunuyor. Sizler de minecraft Premium satın almak isterseniz Play Pazarın indirimlerle dolu dünyasına bir tıkla ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum girin!
Lütfen adınızı buraya girin